Autor: Peter Peržo Publikované: 23.09.2009 17:33:00
pošli do vybrali.sme.sk   Zdieľaj na Facebooku   Bookmark and Share

Novú službu dobíjania kreditu cez SMS si od 22. 9. 2009 môže aktivovať každý zákazník O2 - dokonca aj v prípade, že za služby platí na základe faktúry. Stačí, ak má platobnú kartu s logom MasterCard, VISA, alebo VISA Electron. Zaslaním jedinej SMS si potom môže dobiť nielen vlastnú, ale aj ktorúkoľvek inú kartu O2 Fér s dobíjaním kreditu.

Bezpečne sa registrujte

Podmienkou pre využívanie dobíjania cez SMS je aktivácia na stránke www.sk.o2.com. Trvá pár minút a prebieha v niekoľkých krokoch. Dobíjanie kreditu je štandardná finančná operácia, preto O2 využíva zabezpečené stránky Československej obchodnej banky (ČSOB).

Po zaregistrovaní platobnej karty je požiadavka na dobitie kreditu vybavená v priebehu niekoľkých minút. Informáciu o dobití kreditu pošle O2 zákazníkovi potvrdzujúcou SMS správou. Tým sa zároveň táto služba aktivuje na telefónnom čísle zákazníka. O2 zašle zákazníkovi aj jeho PIN kód, ktorým sa potvdzujú požiadavky na dobitie.

Zvoľte si ľubovoľnú výšku kreditu

Od tohto momentu môže zákazník dobíjať svoj kredit cez SMS. Zákazník si môže dobiť kredit sumou od 6 € do 60 €, pričom výška kreditu musí byť celé číslo. Dobíjaná čiastka sa zákazníkovi stiahne z jeho platobnej karty. Jednoduchá je aj zmena platobnej karty. Zákazník môže tiež kedykoľvek službu deaktivovať.

To najlepšie z HOKEJ.sk

"Dnes sme mali nedostatočný pohyb, čo sa prejavovalo v zlom napadaní a obsadzovaní hráčov súpera. Prehrávali sme osobné súboje a umožňovali súperovi zakončovať," posťažoval sa Čada
"Súpera sme prestrieľali 39:21, mali sme veľa šancí. Musím pochváliť brankára Šimka, škoda tých šiestich minút v druhej tretine," hodnotil stretnutie Jančuška
Úspešné bratské spolupráce nepredstavujú v hokeji žiadnu veľkú raritu. Zriedkavejšie sú už ale tandemy hokejových dvojičiek.
Jakub Ručkay v rozhovore pre hokej.sk tvrdí, že zmeny v obranných a útočných pásmach sú naozaj citeľné

To najlepšie z Profutbal.sk

foto
Obhajca Real na úvod zdolal FC Bazilej, Atletico Madrid padlo v Grécku
Výsledky utorkových stretnutí skupinovej fázy Ligy majstrov
foto
Konečne som dal v lige gól aj spoza šestnástky, teší sa Sládek
"Dovolím si povedať, že táto situácia ovplyvnila celý ďalší vývoj stretnutia. Takýto gól jednoducho nemôžeme dostať. Už sme asi boli hlavami v kabíne," zdôraznil Peter Sládek
foto
Košičanov teší ďalšie čisté konto, Sekulič: V kabíne konečne vládne spokojnosť
"Mohli sme aj vyhrať, mali sme svoje šance. Dokonca si myslím, že viac, než hostia. No hlavné je, že sme znovu neinkasovali a máme aspoň bod," rozhovoril sa pre profutbal.sk srbský legionár
foto
Trnava jasne zdolala Bans. Bystricu
"Musíme byť spokojní, aj keď sme hrali futbal s festivalom zahodených šancí a po tradičnej chybe sme inkasovali vyrovnávajúci gól," komentoval Juraj Jarábek

To najlepšie z F1.sk

foto
Aj Autocar naznačuje, že Ferrari chce Vettela
"Najlepšou dlhodobou stávkou tímu by bol asi Sebastian Vettel, ktorý je omnoho mladší ako Alonso a v Red Bulle Racing momentálne nie je šťastný," konštatuje korešpondent Autocaru Joe Saward.
foto
Ferrari začína myslieť hlavne na testy pre budúci rok
"V tejto fáze sezóny sa už továreň koncentruje čoraz výraznejšie na budúcoročné auto," potvrdil šéfinžinier tímu Pat Fry.
foto
Vettel odmietol špekulácie o prestupe do Ferrari
"Nie je nič nové," povedal štvornásobný majster sveta v rozhovore pre Sport Bild. "Mám zmluvu s Red Bullom a som šťastný tu kde som."
foto
FIA upresnila obmedzenia komunikácie, nepomôžu ani "pit-boardy"
Väčšina zákazov vstúpi do platnosti už v Singapure, niečo však až v Japonsku. Kompetentní sa obávajú hlavne úvodného kola počas presunu auta na štartový rošt.

To najlepšie z auto.sk

foto
Posledné di Montezemolovo Ferrari bude stáť 2,5 milióna eur, už je vypredané
Ako sa ukazuje, posledný automobil Ferrari, na ktorého vývoj ešte dohliadal Luca di Montezemolo, bude špecialita a to s cieľom osláviť šesťdesiat rokov Ferrari v Severnej Amerike