beta verzia

To najlepšie z HOKEJ.sk

Skalopevná obrana proti efektívnemu útoku. To budú štvrťfinálové boje Trenčína s Banskou Bystricou
Slovenský hokejista Tomáš Tatar rozhodol o výhre Detroitu nad Nashvillom (4:3) v sobotňajšom zápase zámorskej NHL
V extraligovej histórii už na seba narazili títo súperi štyrikrát, pričom išlo o veľmi zaujímavú sériu štyroch vzájomných stretov v rade. Zakaždým uspeli Bryndziari
Pred štartom štvrťfinálovej série medzi víťazom základnej časti a ôsmimi Piešťanami sa dávali Havranom minimálne šance na úspech. Ich zobáky nemali mať proti košickej oceli šancu.

To najlepšie z Profutbal.sk

foto
Liverpool so Škrtelom zdolal ManCity, víťazne aj Arsenal (video)
Výsledky stretnutí 27. kola Premier League
foto
Barca v Granade nezaváhala, Suarez mal prsty vo všetkých troch góloch (video)
"Bol to náročný zápas, ale hrali sme dobre a myslím, že sme si zaslúžili vyhrať. Páčilo sa mi nasadenie tímu od prvej do poslednej minúty," uviedol Rakitič
foto
Trnava ukázala svoju silu, Sabo: Druhý polčas sme si užili
"Chceli sme na Myjavu vyletieť, čo sa nám od prvých minút darilo. Prišla však nešťastná situácia a hostia dali gól prakticky z prvej vážnejšej šance," hovorí domáci kapitán Erik Sabo
foto
Sapara sa potrebuje vytrápiť, hrdina Masaryk: Góly mám v popise práce
Jozef Dolný pre profutbal.sk: "Škoda, že sme to nedokázali dotiahnuť do víťazného konca. Verím, že sa rýchlo pozbierame a v najbližšom domácom zápase uspejeme"

To najlepšie z F1.sk

foto
Arrivabene chce provokovať: Pôjdem na tribúnu medzi ľudí
"Áno, počul som, že v Austrálii sa po stránke vstupov dočkáme ďalších reštrikcií, čo podľa mňa nie je akceptovateľné," vyjadril sa šéf Ferrari Maurizio Arrivabene.
foto
Testy: Nedeľa v Barcelone - ONLINE
V nedeľu prebieha v Barcelone posledný dvanásty deň predsezónnych testov. O dva týždne sa už v austrálskom Melbourne začne nová sezóna.
foto
V predposledný deň testovania najrýchlejší Hamilton
Druhá barcelonská sobota priniesla najrýchlejší čas Lewisa Hamiltona, ktorý poobede na mäkkej sade pneumatík dosiahol 1:23,022. Pred obednou prestávkou bol najrýchlejší Felipe Massa na Williamse s časom 1:23,262.
foto
Button: Mercedes je neuveriteľne rýchly
"Sú o míle pred ostatnými. A to nielen po stránke jedného rýchleho kola, ale aj po stránke dlhých jázd a opotrebenia pneumatík," povedal Jenson Button.