beta verzia
 
 
 
 Bazár: Kategórie
Predám Kúpim Príslušenstvo Služby Iné Moje Nový inzerát
 Vyhľadávanie v inzerátoch predaj kúpa
Značka: Cena od: Región:
Model: Cena do: Obdobie:

Úvod
Vitajte na inzertných stránkach projektu MOBIL.sk

Vo vrchnej časti stránky nájdete pod hlavičkou "Bazár - kategórie" hlavné menu bazára. Kliknutím na niektorú z ponúkaných možností (kategórií) sa dostanete na výpis inzerátov z tejto kategórie. Inzeráty sú zoradené zostupne podľa dátumu a času pridania (najnovší najskôr). Linka "Nový inzerát" bude aktívna pokiaľ je zvolená niektorá z kategórií inzerátov.

Pod hlavným menu je umiestnený "vyhľadávací box" pre mobilné telefóny. Vyhľadávať môžete len v rubrikách predám a kúpim. Položky, ktoré máte na výber nemusíte vyplňovať, slúžia len na vyfiltrovanie požadovaných inzerátov.

"Moje inzeráty" - skrátený výpis všetkých inzerátov ktoré ste kedy podali. Nemusíte sa zdĺhavo preklikávať aby ste našli ten svoj (a navyše si ho môžete jednoduchšie zmeniť).

Vo výpise inzerátov sa objavil link "viac" - kliknutím naň sa otvorí nové okno s detailným výpisom inzerátu s možnosťou vytlačenia čistého textu inzerátu.

Zadávateľom inzerátov sme dali možnosť uverejniť vlastný popis k predávanému (resp. požadovanému) mobilnému telefónu. Tento popis sa uverejní po kliknutí na link "viac" (viď vyššie). Chceli by sme Vás zároveň požiadať pokiaľ je to možné o zaradenie inzerátov do správnej rubriky (hlavne ide o rubriky služby, príslušenstvo a iné).

Vaše prípadné otázky, nápady, návrhy a pripomienky prosím adresujte na redakcia@mobil.sk s heslom bazár.Poznámka:
Bazár je inzertnou službou projektu MOBIL.sk, prevádzkovaného spoločnosťou Vivanta s.r.o. Prevádzkovateť nezodpovedá za obsah a pravdivosť inzerátov.
Štandardná doba platnosti inzerátu je obmedzená na max. 120 dní. Po jej uplynutí môže byť inzerát vymazaný.
 
Vygenerované za 112 ms. :: Country :: Region :: City